HAKKIMIZDA

 

Günyol Asfalt - Hakkımızda

Günyol Asfalt İnşaat , Onur GÜNGÖR ( İnşaat Mühendisi / İTU ) önderliğinde kurulmuş ve hizmet vermektedir.Kuruluş amacı , günümüz zemin kaplamaları ve özellikle asfalt kaplamalar konusunda tekniğine uygun malzeme seçimi ve uygulamarını gerçekleştirmektedir.

hakkımızda

 

Günyol Asfalt ile Doğru Hizmetler

Bilime ve teknik gelişimlere yatırım yapan firmamız , her üstlendiği projede en az bir teknik elemanı iş başında bulundurmayı sektörel sorumluluğun bir parçası olarak benimsemiştir.Asfalt kaplamada optimum kalıcı çözümler ancak teknik deneyim ve hassas uygulama bilinciyle gerçekleşeceğinden firmamız ; tüm deneyim ve tavizsiz teknik disiplinini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya hazırdır. Derin teknik altyapı ve disipline sahip kurucu ortaklarıyla Günyol Asfalt kısa sürede referans listesini zenginleştirerek, asfalt kaplamaları ve zemin (geoteknik) rehabilitasyonu konusunda sektörün güvenilir öncü firmaları arasında yerini almıştır.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALIN.

Hizmetlerimiz hakkında teklif almak için kısa formumuzu doldurun, yerinde ücretsiz analiz yaparak size uygun teklif sunalım. Teklif Formu
© 2016 Günyol Asfalt, Tüm Hakları Sakldır.
Web Tasarım : MucizeFikir
Scroll to Top